Test

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné,reklamní(odkazy na komerční stranky, zastrašující, nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony) Porušení se trestá banem ip...

 

Diskuze

Datum: 19.09.2013

Vložil: Kuzel

Titulek: Re: špatně uvedení střelci

Nene pane šveci Jakub Gerčák dal tři goly :) jinak souhlasím

Datum: 20.09.2013

Vložil: sabes

Titulek: Re: Re: špatně uvedení střelci

nedal, ale my mu to prejem, hlavne kdyz da za hatrick do kasy .)

Datum: 21.09.2013

Vložil: Martin Švec

Titulek: Re: Re: špatně uvedení střelci

Psal jsem si všechny střelce a optiku ještě nepotřebuji, takže jsem si stoprocentně jistý, kdo dával góly ;-) Nicméně jak uvedl níže autor DVOU branek, tak všechno špatné je k něčemu dobré :-)

Datum: 07.09.2013

Vložil: anonym

Titulek: hudba

Zdravím, chtěl bych se zeptat co se pouští za hudbu před domácíma zápasama.

Datum: 28.04.2013

Vložil: ivanmik

Titulek: FOTO

Foto z pátečního utkání v Chrudimi

https://navi.rajce.idnes.cz/1._semifinale_play-off_Era-pack_Chrudim_x_Nejezbach_Vysoke_Myto

Datum: 03.03.2013

Vložil: EP

Titulek: Myto

uz se na vas tesime hosi z mejta!!!!!.......Chrudim !!!

Datum: 15.02.2013

Vložil: neverici

Titulek: blazni

Tady se nekdo zblaznil ne.Nejlepsi strelec historie R.Maly a co D. Rajnoch,R.Mikan ty dali za nejzbach daleko vice golu nez R. Maly mozna i per dalsich dalo vic jak 55 golu.Tak proc tady lzete a pletete ti kteri namaji takovi prehled z minulosti a je to i neucta k D.Rajnochoj aR.Mikanoj a zato co kdysi pro klub udelali

Datum: 25.09.2012

Vložil: Bugalow JK

Titulek: Bohemka - Mýto

Přijede dneska někdo od vás?

Datum: 25.09.2012

Vložil: jarda

Titulek: prenos

Dnes od 20,00 na www.livesporttv.cz zápas Nejzbach-Bohemka. Nasel jsem to na jejich strankach....

Datum: 06.05.2012

Vložil: NEZBAŠÁK

Titulek: CHRUDIM

KURVA TADY TO CHCÍPLO. PÍŠEM NĚCO NE ? KOLIK NÁS POJEDE DO CHRUDIMI? ASI NIKDO CO ZAS TO NEDAME DO KUPY

<< 273 | 274 | 275 | 276 | 277 >>

Přidat nový příspěvek