Test

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné,reklamní(odkazy na komerční stranky, zastrašující, nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony) Porušení se trestá banem ip...

 

Diskuze

Datum: 29.08.2014

Vložil: Robert Z.

Titulek: Re: Re: příprava

Jako promiň!!!!!Já jsem tam včera nemoh bejt, zeptám se slušně proč jsme prohráli, čekám slušnou a rozumnou odpověď a místo toho se tu naboří jakejsi zamindrákovanej křovák!!!!

Datum: 29.08.2014

Vložil: Divák

Titulek: Re: Re: Re: příprava

Zamindrákovanej křovák nepochopil tvojí slušnou otázku tak promiň. Gamaspol byl včera lepší proto ta prohra.

Datum: 29.08.2014

Vložil: Robert Z.

Titulek: Re: Re: Re: Re: příprava

Děkuji...:-)))
Trenér, nebo někdo blízce zainteresovanej by se nemoh vyjádřit?
Mám dojem, že by to zajímalo více lidí...se Spartou super výsledek a s druhou ligou zkrat...

Datum: 02.09.2014

Vložil: Trenér

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: příprava

V zápase dostali příležitost hráči, kteří nehráli se Spartou ,nebo hrači ,kteří bojují o kádr A mužstva a chtěli jsme je videt ve hře..S výsledkem ani předvedenou hrou samozřejmě nejsme spokojeni..Utkaní přesto splnilo účel a mnohé napovědělo....Kopecký M

Datum: 02.09.2014

Vložil: Robert Z.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: příprava

Děkuji Marku, myslel jsem si to...ještě je čas ladit sestavu a tohle je ideální řešení dle mého...jen tak dál, přeji úspěchy...

Datum: 21.04.2014

Vložil: Anonym

Titulek: Trenér ?

je něco pravda na tom že by měl přijít nový trenér?

Datum: 19.05.2014

Vložil: Anonym2

Titulek: Re: Trenér ?

Nevím kdy to bude oficiální, ale proslýchá se, že takový Marek Kopecký by to mohl být...

Datum: 26.05.2014

Vložil: paja

Titulek: Re: Re: Trenér ?

Jako Marek Kopecký z Chrudimi??

Datum: 30.11.2013

Vložil: nervak

Titulek: plzen

pani Suvova s nama do Plzne nejede nemusi se snazit

Datum: 17.09.2013

Vložil: Martin Švec

Titulek: špatně uvedení střelci

Dobrý den,
máte špatně uvedené střelce. Byl jsem na zápase osobně a jména úplně neodpovídají realitě. Tomáš Bouška dal čtyři góly a Martin Šabata dva. Jakub Gerčák rovnž dva. Stejná chyba i na efutsal.cz. Příště prosím o přesnější evidenci ;-)

<< 272 | 273 | 274 | 275 | 276 >>

Přidat nový příspěvek