Výsledky
1.kolo - Slavia Praha - Vysoké Mýto 03.09.2010 4:2 (2:1)
Branky: Holeček, Beránek, Novotný, Pacheco - Michalec, Lištván
2.kolo - Vysoké Mýto - CCM Jistebník 10.09.2010 7:5 (3:3)
Branky: Vágner 2, Lištván 2, Jelínek, Novotný, Gerčák J., - Hvolka 2, Seidler 2, Koval
13.9.2010 Pohárové utkání - TORF Pardubice - Nejzbach 3:2 (0:1)
1. poločas
11´ 0-1 z PK po faulu na Kaňkovského dává gól Vácha
2. poločas
25´ 1:1 Koudelka, asistence Slováček
29´ 2:1 Slováček, asistence Koudelka
37´ 3:1 Konečný z 10-tu metrového kopu
40´ 3:2 Novotný, asistance Vágner
3.kolo - Bohemians 1905 - Vysoké Mýto 17.09.2010 4:2 (2:1)
rozhodčí: Roman Mráz, Libor Kaštánek
1. poločas
3´ 1:0 Kopecký
4´ 1:0 Chadima nastřelil tyčku
17´ 1:1 Vácha, asistence Michalec
20´ 2:1 Kopecký z tresného kopu
2. poločas
25´ 2:2 Lištván, asistence Formánek
31´ 3:2 Player, asistence Dlouhý
40´ 4:2 Player
4.kolo - Vysoké Mýto - Třinec 24.09.2010 3:4 (0:1)
rozhodčí: Ondřej Černý, Brejník
1. poločas
19´ 0:1 Csikán
2. poločas
22´ Csikán - červená karta
23´ 1:1 Novotný
24´ 2:1 Michalec
30´ 2:2 Mendrog
37´ 2:3 Goj
39´ 2:4 Duda
40´ 3:4 Vágner
5. kolo - Kajot Helas Brno - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 2:1 (1:1)
rozhodčí: Ondřej Černý, Libor Kaštánek
1. poločas
14´ 0:1 Formánek, asistence Novotný
15´ 0:1 Mica neproměnil desítku
20´ sekunda do konce 1:1 Cupák, asistence Šíma
2. poločas
38´ 2:1 Stojaník, asistence Semerád
6. kolo - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto - SK Indoss Plzeň 7:1 (3:0)
1. poločas
1´ 1:0 Tomáš Vácha
17´ 2:0 Roman Michalec, asistence Gerčák L.
20´ 3:0 Gerčák J, asistence Jelínek
2. poločas
24´ Holý Michal druhá žlutá karta!!
30´ 4:0 Jelínek, asistence Lištván
36´ 4:1 Míka
38´ 5:1 Formánek
40´ 6:1 Michalec
40´ 7:1 Michalec
7. kolo - Fc Balticflora Teplice - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 4:5 (2:3)
rozhodčí: Brejník, Henych
delegát: Poppr
1. poločas
3´ 0:1 Kaňkovský, asistence Lištván
8´ 1:1 Paulinho po chybě Formánka
8´ 1:1 Lištván nastřelil tyč
14´ 2:1 Ricardo, asistence Wellington
15´ 2:2 Vácha
18´ 2:3 Vácha, asistence Gerčák L.
2. poločas
21´ 2:4 Vácha - vyražený míč
25´ 2:5 Michalec, asistence Vágner
28´ 3:5 Paulinho - individuální akce
30´ 4:5 Tolstov
8.kolo - Chrudim - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 9:1 (5:1)
1. poločas
1´ 0:1 Vácha
3´ 1:1 Mareš M.
6´ 2:1 Douglas
9´ 3:1 Dentinho
11´ 4:1 Vladyka
16´ 5:1 Mikan
2. poločas
27´ 6:1 Vladyka
31´ 7:1 Cacau
39´ 8:1 Mikan
39´ 9:1 Popelka
9. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - Torf Pardubice 3:4 (2:1)
rozhodčí: M. Černý, P. Blažej
delegát: Bednář
1. poločas
10´ 0:1 Kodelka, asistence Beran
10´ 1:1 Michalec, asistence Vágner
18´ 2:1 Novotný, asistence Formánek
19´ vyloučen Netolicky (Pardubice)
2. poločas
24´ 2:2 Malý, asistence Urbanec
28´ 2:3 Slováček
33´ 3:3 Vágner, asistence Formánek
38´ vyloučen Vágner ( Nejzbach)
39´ 3:4 Koudelka, asistence Kašpar
10. kolo - Tango Brno - Vysoké Mýto 8:1 (3:0)
rozhodčí:
1. poločas
1' 1:0 Dimostenis Chadzidis, asistence Jan Havel
9' 2:0 Dimostenis Chadzidis, asistence Jan Havel
14' 3:0 Michal Mareš, asistence Jan Havel
2. poločas
22' 4:0 (vlastní) Tomáš Vácha
26' 4:1 Jan Lištván, asistence Pavel Novotný
28' 5:1 Jan Havel, asistence Josef Havel
34' 6:1 Pavel Outrata, asistence Dimostenis Chadzidis
37' 7:1 Michal Mareš
39' 8:1 Michal Mareš, asistence Tomáš Veselovský
11. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - Benago Zruč nad Sázavou
0:2 (0:0)
rozhodčí: Smreček, Krupa
1. poločas
---------------------------------------
2. poločas
31´ 0:1 Brožek, asistence Gonzales
39´ 0:2 Garces
12. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - SK Slavia Praha
7:2 (1:0)
rozhodčí: Melničuk, Henych on - line
1. poločas
20´ 1:0 Formánek, asistence Lištván
2. poločas
25´ 2:0 Vácha
26´ 2:1 Hrdina
30´ 3:1 Lištván
31´ 4:1 Formánek
31´ 5:1 Vágner
34´ 6:1 Michalec, asistence Jelínek
36´ 6:2 Zapletal, asistence Hrdina
39´ 7:2 Lištván
13. kolo - CCM Jistebník - Nejzbach
5:4 (3:1)
SH v Brušperku
rozhodčí: Roman Mráz, Libor Kaštánek
delegát: Miroslav Pivovarčík
1. poločas
5´ ŽK Tomáš Vácha
8´ 1:0 Koval, asistence Košický
16´ 2:0 Potůček
16´ 3:0 Seidler
20´ 3:1 Formánek
2. poločas
23´ 4:1 Matěj, asistence Seidler
26´ 4:2 Vácha, asistence Brychta
26´ ŽK Lištván
30´ ŽK Formánek
35´ 4:3 Formánek
37´ 5:3 Žiga, asistence Blažej
40´ 5:4 Brychta, asistence Vácha
14. kolo – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto – Bohemians 1905
5:4 (1:1)
rozhodčí: Jiří Honěk, Ladislav Sebök on - line
delegát: Jan Pavlas
1. poločas
9´ ŽK Unger
10´ ŽK Slunéčko
16´ 1:0 Formánek, asistence Novotný
18´ 1:1 Vodecký, asistence Player
20´ ŽK Vodecký
2. poločas
22´ 1:2 Slunéčko, asistence Bellada
23´ 1:3 Bellada, asistence Junek
24´ 2:3 Novotný, asistence Michalec
24´ ŽK Vágner
26´ ŽK Frohna
32´ 3:3 Vácha, asistence Brychta
33´ 4:3 Michalec
40´ 5:3 Michalec
40´ 5:4 Player, Bellada
15. kolo - SKP Likop Třinec - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
4:8 (2:4)
rozhodčí: Linhart Karel, Gasnárek Michal
1. poločas
2´ 0:1 Formánek
6´ 0:2 Michalec
8´ 0:3 Brychta, asistence Lištván
16´ 1:3 Cieslar ml., asistence Duda
17´ 1:4 Novotný, asistence Vácha
20´ 2:4 Mendrok, asistence Bílek
2. poločas
25´ ŽK Novotný
26´ ŽK Vácha
27´ 2:5 Lištván
33´ 3:5 Mendrok, asistence Duda
34´ 4:5 Lalák, asistence Stoszek
39´ 4:6 Lištván
40´ 4:7 Vágner
40´ 4:8 Formánek z trestného kopu
16. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - Kajot Helas Brno 6:3 (2:1)
rozhodčí: Molík, Venc on-line přenos
V tomto zápase byl nejužitečnější hráč Tomáš Vácha, dva góly dal a na dva góly přihrál, ale také dostal žlutou kartu, celkem už čtvrtou takže příští zápas v Plzni bude chybět.
1. poločas
4´ 1:0 Vácha, asistence Michalec
8´ 1:1 Galia, asistence Schneider
8´ 2:1 Novotný, asistence Vácha
19´ ŽK Vácha
2. poločas
21´ 3:1 Vácha, asistence Formánek
26´ 4:1 Formánek, bez asistence
27´ ŽK Lacko
28´ ŽK Vágner
28´ ŽK Schneider
31´ 5:1 Novotný, asistence Vácha
35´ 5:2 Pánek, asistence Lacko
35´ 5:3 Pánek, asistence Lacko
38´ ŽK Pánek
40´ 6:3 Lištván
17. kolo - SK Indoss Plzeň - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 2:3 (1:0)
1. poločas
10´ ČK Roman Michalec - ruka ve vápně
10´ 0:0 Štverák neproměnil penaltu
14´ 1:0 Štverák, asistence Holý
2. poločas
21´ 1:1 Vágner, asistence Novotný
23´ 1:2 Lištván, bez asistence
30´ 1:3 Novotný, asistence Vágner
40´ 2:3 Kučera
18. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - Balticflora Teplice 1:6 (1:2)
rozhodčí: Jan Krupa, Zdeněk Nagy on-line přenos
delegát: Ing. Jan Hora
1. poločas
2´ 1:0 Novotný, asistence L. Gerčák
2´ ŽK Lištván
5´ 1:1 Paulo H. Severino, asistence Joao Leite
7´ 1:2 Guilherme H. Ladeira, bez asistence
2. poločas
27´ ŽK Guilherme H. Ladeira
31´ 1:3 Guilherme H. Ladeira, asistence Alexandr Tolstov
34´ 1:4 Marcio Gomes Pereira, 10 - metrový kop
36´ 1:5 Marcio Gomes Pereira, 10 - metrový kop
39´ 1:6 Joae Leite, asistence Alexandr Tolstov
39´ ŽK Jaroslav Unger
19. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - Era - Pack Chrudim 3:8 (2:3)
rozhodčí: Hoffman, Melničuk on - line přenos
delegát: Svědiroh
1. poločas
6´ 0:1 Vladyka, asistence Douglas
9´ 0:2 Douglas, asistence Vladyka
10´ 0:3 Rešetár, asistence Cacau
13´ 1:3 Vágner, asistence Formánek
15´ 2:3 Novotný, asistence Formánek
2. poločas
27´ 2:4 Mareš M.
28´ 2:5 Mikan, asistence Mareš R.
34´ 2:6 Mikan, asistence Max
36´ 2:7 Mareš M., asistence Max
37´ ŽK Rešetár
39´ 2:8 Kroulík
40´ 3:8 Vágner
20. kolo - Torf Pardubice - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 2:4 (1:1)
rozhodčí: Blažej Petr, Černý Ondřej
delegát: Procházka Jan
1. poločas
6´ 1:0 Roman Michalec - vlastní gól
11´ 1:1 Jaroslav Unger, asistence Vágner
17´ ŽK Jakub Vágner
2. poločas
34´ ŽK Formánek Pavel
35´ 1:2 Michalec, asistence Vágner
37´ 1:3 Vácha, asistence Michalec
39´ 2:3 Beran, asistence Sklenář
40´ 2:4 Formánek, asistence Vácha
21. kolo - Nejzbach Vysoké Mýto - Tango Brno - 2:6 (1:2)
rozhodčí: Belej, O. Černý on - line
1. poločas
2´ 0:1 Belej,asistence Havel Josef
5´ 1:1 Gerčák J., asistence Novotný
8´ 1:2 Belej, asistence Chadzidis
13´ ŽK Veljkovic
13´ ŽK Formánek
14´ ŽK Pagáč
14´ 2. ŽK - ČK Formánek
2. poločas
24´ ŽK Šimon
26´ 2:2 Novotný, asistence Michalec
34´ 2:3 Veljkovic
36´ 2:4 Belej
36´ 2:5 Mareš
38´ 2:6 Outrata, asistence Chadzidis
22. kolo - Benago Zruč nad Sázavou - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 2:3 (0:1)
rozhodčí: Mráz, Kaštánek
10´ 0:1 Beneš, asistence Unger
27´ 0:2 Kadeřábek
36´ 0:3 Gerčák L.
37´ 1:3 Benthino, asistence Oliveira
37´ 2:3 Angellot, asistence Vozár
PLAY OFF - 1. zápas: BENAGO - NEJZBACH 5:3 (3:1), serie 1:0
Rozhodčí: Henych Karel, Melničuk Vladímír
1. poločas
2´ 1:0 Filinger
8´ ŽK Filinger
16´ 1:1 Michalec, asistence Novotný
16´ 2:1 Filinger, asistence Oliveira
20´ 3:1 Angellot, asistence Filinger
2. poločas
22´ ŽK Formánek
34´ 3:2 Novotný, asistence Formánek
35´ ŽK Beneš
36´ 3:3 Novotný
36´ 6. faul Nejzbachu Kadeřábek
36´ 4:3 Filinger - 10. metrový kop
37´ 5:3 Rick, asistence Angellot
39´ ŽK Münzberger
PLAY OFF - 2. zápas: NEJZBACH - BENAGO 1:2 po prodloužení (0:0), serie 0:2
rozhodčí: Ondřej Černý, Karel Henych
1. poločas
9´ ŽK Rick
2. poločas
24´ 1:0 Lištván, asistence Münzberger
29´ ŽK Angelot
31´ ŽK Münzberger
35´ 1:1 Simitči, asistence Kuhajdík
40´ ŽK Simitči
1. prodloužení
45ˇ ŽK Oliveira
45´ ŽK Šimon
2. prodloužení
45´ 1:2 Filinger, asistence Angellot
PLAY OFF - 3. zápas: BENAGO - NEJZBACH 6:2 (3:0), serie 0:3
Rozhodčí: Kincl, Venc, Linhart
1. poločas
2´ 1:0 ANGELLOT (Oliveira)
7´ 2:0 ANGELLOT (Oliveira)
19´ 3:0 ANGELLOT (Oliveira)
2. poločas
25´ 4:0 KUHAJDÍK (Angellot)
25´ 5:0 JEŽDÍK
31´ 6:0 ANGELLOT
35´ 6:1 VÁCHA
36´ 6:2 MICHALEC (Formánek)