Teplice vyhrály v Mýtě a postoupily do finále!

24.04.2010 10:30

Prvním finalistou letošní play-off se stala Balticflora Teplice, která stejně jako ve čtvrtfinále rozhodla semifinálovou sérii bez jediné porážky. V pátek večer zdolala ve Vysokém Mýtě domácí Nejzbach a ukončila jeho působení v letošní sezóně.

Utkání, které mohlo rozhodnout o postupujícím do finále, začalo nenápadně, ale brankový smír byl rázně ukončen na přelomu pvní desetiminutovky. V rozmezí mezi 8. a 11. minutou padly čtyři branky a protože jen jedinou z nich se podařilo vstřelit domácím hráčům bylo jasné, že ti to budou mít ve zbytku utkání velmi těžké. Když dvě minuty před přestávkou skóroval i Tolstov bylo jasné, že jen zázrak by pomohl domácím k odvrácení vyřazení.

Malá naděje svitla Vysokému Mýtu ve 26. minutě, kdy snížil Novotný na 2:4, ale to bylo ze strany jeho celku vše. Teplice dalšími dvěma góly zvýšily na konečných 2:6 a nyní budou čekat, kdo z druhé dvojice bude jejich soupeřem ve finálové sérii.

Textovou on-line reportáž z utkání jste mohli sledovat zde.

Nejzbach Vysoké Mýto - Balticflora Teplice 2:6 (1:4)
Branky: 9., 26. Novotný - 8., 32. Isaev, 10. Vinicius, 10. Douglas, 18. Tolstov, 35. Reinhardt.
Vysoké Mýto: Gerčák L. - Formánek, Novotný, Michalec, Vágner, Unger, Gerčák J., Lištván, Vácha, Münzberger, Jelínek.
Teplice: Forssetto, Kalina - Dlouhý, Reinhardt, Tolstov, Isaev, Ladeira, Graciano, Vinicius, Evandro, Hafenrichter.