Semifinále play off 2. zápas Balticflora Teplice – 1.FC Nejzbach 3:1 (0:1)

15.05.2010 14:18

Balticflora Teplice – 1.FC Nejzbach

3:1 (0:1)

Na druhý zápas jsme odjížděli již v pátek, protože se hrálo před televizními kamerami. Výkop byl určen na sobotní 9. hodinu ranní, čímž nám tento nesmyslný čas utkání pěkně zvýšil náklady tohoto duelu. Další komplikace přinesla třetí žlutá karta Münzbergera a J. Vágner, který dal přednost diviznímu utkání. I přes toto oslabení jsme předvedli velmi kvalitní výkon a nebýt hrubek našich mladíků, mohli jsme dokonce přivézt i výhru. První půle byla opět velmi vyrovnaná a oboustranně opatrná. Domácí jsme kvalitní obranou do ničeho nepustili a střely z dálky Géra v pohodě pokryl. Nakonec k naší radosti, jsme první gól vstřelili my. V 16. minutě, po závaru před brankou, míč do domácí sítě dotlačil O. Jelínek – 0:1. Ve druhé půli jsme hráče připravovali na očekávaný tlak domácích a snažili jsme se ještě více namotivovat. Bohužel první pětiminutovka byla jako ze zlého snu a zápas prakticky rozhodla. Ve 22. minutě byl v rohu nedůrazně bráněn Tolstov a z jeho nahrávky vyrovnal Dlouhý na 1:1. Ve 25. minutě J. Lištván zaváhal s odkopem a Vinicius otočil na 2:1. V dalších minutách jsme vyvinuli enormní snahu něco udělat s výsledkem. Domácí se nám podařilo několikrát přehrát, ale bohužel bez gólového zakončení. Ve 39. minutě nejlepší hráč domácích Guilherme střelou na 3:1 rozhodl.

Druhý zápas této série byl z naší strany o poznání lepší. Domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem, rozhodla větší zkušenost jejich hráčů a důrazná koncovka. O prodloužení tohoto semifinále se pokusíme v pátek 23.4. v naší hale. Za naše hráče mohu říci, že odhodlání je veliké a na palubovce všichni nechají srdce …