Semifinále play-off 1. zápas Balticflora Teplice – 1.FC Nejzbach 4:0 (2:0)

15.05.2010 14:17

Balticflora Teplice – 1.FC Nejzbach 4:0 (2:0)

První zápas s Teplicemi se nám nevydařil hlavně výsledkově, herně jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem, bohužel mizerná koncovka rozhodla o naší prohře. V první půli se odehrával hodně opatrný souboj se snahou neudělat chybu a tak gólman byli zaměstnáváni pouze střelami z dálky, které v pohoděkryli. O výsledku dle mého názoru rozhodla 16. minuta. V té přišla nše první vyložená šance, kterou jsme trestuhodně zahodili. Následný odražený míč zpracoval P. Münzberger, který byl zezadu skolen Dlouhým. Rozhodčí nepochopitelně nechal pokračovat ve hře a následný brejk proměnil Tolstoj – 1:0. Druhá branka přišla ve 20. minutě. Nastřelený autový kop Géra neudržel a neobsazený Vinicius dorážel – 2:0.

Po obrátce si uklidnění domácí zápas v pohodě pohlídali. My jsme sice měli míč více pod kontrolou, ale do pořádné šance jsme se nedostali. Domácím tento způsob hry vyhovoval, velmi dobře bránili a čekali na chybu. Ta přišla ve 30. minutě.  Reinhardt převzal na své polovině míč a přes tři !!! naše hráče se dostal k zakončení – 3:0. Konečné skóre na 4:0 stanovil Vinicius, který zakončil rychlý brejk dojácích. Závěrem lze říci, že domácí vyhráli zcela zaslouženě. My se jim pokusíme cestu do finále zkomplikovat v dalších zápasech.