play off čtvrtfinále 3. zápas Benago Zruč nad Sázavou - 1.FC Nejzbach 6:2 (4:2)

15.05.2010 14:14

Benago Zruč nad Sázavou - 1.FC Nejzbach

6:2 (4:2)

Ve třetím zápase jsme ve Zruči chtěli rozhodnout o našem postupu, podle výsledku je ale  jasné, že se to nepodařilo. Začátek utkání nám vyšel skvěle. Ve 2. a 5. minutě domácí gólman Klíma nestačil na dělovky J. Lištvána a vedli jsme 0:2. Stav vypadal hodně nadějně. V rozmezí mezi 11. a 19. minutou však bylo vše jinak. Třikrát Filinger (11., 14. a 18.min.) a Simitči (19. min.) stanovili na poločasových 4:2. Ve druhé půli jsme hru otevřeli, měli jasné šance, ale Klíma čaroval. Nedovolil nám ani jeden úspěch. Naopak domácí dvakrát do prázdné branky skóre ještě navýšili. Ve 36. minutě Štorc 5:2 a  ve 37. minutě Filinger – 6:2. Domácí zvítězili zaslouženě a sérii zdramatizovali na 2:1 v náš prospěch.