Play - off čtvrtfinále 2.zápas 1.FC Nejzbach – Benago Zruč nad Sázavou 5:1 (2:1)

11.05.2010 14:12

1.FC Nejzbach – Benago Zruč nad Sázavou

5:1 (2:1)

Ve druhém zápase na domácí palubovce jsme se chtěli vyvarovat chyb z prvního utkání. Nutno říci, že začátek byl stejný jako úvodní zápas. Hosté se totiž dostali v 11. minutě do vedení 1:0 díky střelci Filingerovi. Naštěstí to bylo z jejich strany vše. Ještě v téže minutě trestný kop J. Vágnera tečoval O. Jelínek a vyrovnal. Do vedení jsme se dostali ve 14. minutě, kdy P.Formánek nadvakrát protlačil míč na volného P. Novotného – 2:1.

Ve druhé půli bvylo na hřišti pouze jedno mužstvo Naši hráči zvýšili pohyb a hosté nestíhali. Výsledkem byly tři branky a naše jasné vítězství. 25. minuta J. Lištván 3:1, 35. minuta opět J.Lištván 4:1 a 36. minuta T. Vácha – 5:1. V tomto utkání jsme předvedli velmi dobrý výkon, zejména po obrátce si to hráči i diváci užívali. Vedeme 2:0 a v týmu vládne pohoda. Všichni věříme v postup.