Jetbull futsal liga – 9. kolo 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto – Torf Pardubice 3:4 (2:1)

21.11.2010 20:32

Jetbull futsal liga – 9. kolo
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto – Torf Pardubice 3:4 (2:1)

Nejzbach: Gerčák L., Formánek, Kaňkovský, Novotný, Michalec, Unger, J. Gerčák, Lištván, Vácha, Jelínek, Beneš Trenér: Páral Diváků: 455 Rozhodčí: M. Černý, Blažej
Branky Nejzbachu: Michalec, Novotný, Vágner

Pro obě mužstva velmi důležité derby. Nutnost zisku bodů svazovala všem aktérům nohy a tak se v první půli diváci dost nudili. Hosté se ujali vedení po velmi dobře provedené brejkové situaci, ještě v téže minutě z dorážky vyrovnal Michalec. Vedení jsme na svou stranu strhli v předposlední minutě, kdy se v přesilovce trefil Novotný.
Po obrátce místo zvýšení náskoku přišlo špatné bránění Novotného a Malý vyrovnal. Obrovskou hrubku Formánka využil hostující Slováček. Ve 34. minutě jsme šťastně Vágnerem vyrovnali a měli trvalý tlak, ovšem bez gólového efektu. Střelec naší třetí trefy J. Vágner v závěru neudržel nervy na uzdě, loktem udeřil soupeře a byl vyloučen. Tento klíčový moment hosté využili a Koudelka rozhodl – 3:4. Do konce utkání se již nic nezměnilo a ztráta bodů je pro nás již kritická. Jiří Michalec

Roman Páral, trenér Nejzbachu V. Mýto: „Porážka, byť s kvalitním soupeřem, mě moc mrzí. V prvním poločase kluci plnili taktické pokyny, sice jsme prohrávali, ale do přestávky jsme skóre otočili na 2:1 a Pardubice jsme do šancí moc nepouštěli. Jenže místo toho, abychom vedení zvýšili, udělali jsme po přestávce dvě hrubé chyby, Torf skóre otočil a dotahovat jsme museli my. Navíc jsme si kvůli naší nedisciplinovanosti nechali v úplném závěru vzít i remízu.