Jetbull futsal liga – 7. kolo Balticflora Teplice – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 4:5 (2:3)

09.11.2010 15:35

Jetbull futsal liga – 7. kolo
Balticflora Teplice – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
4:5 (2:3)

Nejzbach: Gerčák L, Formánek, Kaňkovský, Michalec, Beneš, Vágner, Unger, J. Gerčák, Lištván, Vácha, Chadima, Novotný, Morong Trenér: Páral Diváků: 200 Rozhodčí: Hofmann, Henych
Branky Nejzbachu: Vácha 3, Kaňkovský, Michalec

V utkání 7. kola jsem zajížděli do Teplic. S tímto soupeřem jsme ještě nikdy nebodovali a tak každý zisk z toho zápasu by byl velkým překvapením. Naši borci tentokrát nebrali na papírové předpoklady ohledy a předvedli velmi bojovný a obětavý výkon, za který si nečekaně přivezli tři body. V první půli se obě mužstva střídala ve vedení. Na premiérový gól Kaňkovského domácí ještě odpověděli, ale vedení na naší stranu strhl nejlepší hráč utkání T. Vácha. Ve druhé půli jsme utekli na rozdíl tří branek a předváděli velmi dobrý futsal. Domácí se však se dvěma slepenými góly dostali do hry a začalo veliké drama. Poslední desetiminutovka se nesla v duchu velkého tlaku domácích. Těsnou výhru jsme však se štěstím ubránili a přivezli velmi cenné tři body. Jiří Michalec