Jetbull futsal liga – 6. Liga 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto – Indoss Plzeň 7:1 (3:0)

09.11.2010 15:33

Jetbull futsal liga – 6. Liga
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto – Indoss Plzeň
7:1 (3:0)

Nejzbach: Gerčák L, Formánek, Kaňkovský, Michalec, Vágner, Unger, J. Gerčák, Lištván, Vácha, Jelínek, Morong Trenér: Páral Diváků: 250 Rozhodčí: Kincl, Linhart
Branky Nejzbachu: Michalec 3, Vácha, J. Gerčák, Jelínek, Formánek

V utkání 6. Kola s druhým nováčkem z Plzně jsme si porážku v žádném případě dovolit nemohli. Naši hráči také začali velkým náporem a již v 1. Minutě jsme se ujali vedení. I v dalším průběhu 1. Půle jsme byli lepší, ale branky padali až v závěru, kdy jsme utekli na 3:0. Ve druhém poločase se hosté pokusili utkání zdramatizovat. Vytvořili si několik nadějných příležitostí, ale nepřesnosti v zakončení nebo výborný Géra byli proti. Klíčovou branku vstřelil ve 30. minutě Jelínek a bylo rozhodnuto. V závěru hosté hru otevřeli a inkasovali ještě třikrát. Hosté z Plzně nebyli o tolik branek horší, doplatili však na nedůraznou koncovku a naivitu v obraně. Jiří Michalec