Jetbull futsal liga – 5. kolo Kajot Helas Brno – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 2:1 (1:1)

09.10.2010 13:15

Kajot Helas Brno – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto  2:1 (1:1)

Nejzbach: Gerčák L., Formánek, Novotný, Gerčák J., Lištván, Vácha, Vágner, Unger, Michalec, Kaňkovský                       Trenér: Páral    Diváků: 300     Rozhodčí: O. Černý, Kaštánek

Branky Nejzbachu: Formánek

V dohrávce 5. kolo nejvyšší futsalové soutěže zajížděl ve středu 6. října Nejzbach na palubovku Helasu Brno. Do zápasu vstupovala obě mužstva v podobném rozpoložení. Nejzbach vyhrál ze čtyř zápasů pouze jedinný (doma s Jistebníkem) a domácí Helas na tom byl před středeční dohrávku ještě hůře, když se krčil na dně tabulky  s jediným bodem na kontě. Zápas se pro nás nevyvíjel  špatně a od 10. minuty jsme vedli po brance Formánka, kterému přihrál Novotný 1:0. Bohužel těsně před koncem poločasu přišel asi zlomový okamžik, když v posledních vteřinách  vykopával Gerčák míč, ten jsme ztratili a v čase 19:59!!! Se domácím podařilo vyrovnat.

Druhá rána přišla hned po změně stran, kdy se zranil Novotný. Domáci měli ve druhé půli mírnou převahu, kterou korunoval ve 38. minutě po chybě naší obrany strhl Stojaník vedení na domácí stranu – 2:1. V závěru zápasu jsme hráli s vysunutým Terčíkem power – play a právě náš golman mohl napodobit domácí a v čase 39:57 nám mohl zajistit alespoň bod. Bohužel přestřelil a tak se  z letošní první výhry mohli radovat domácí. My jsme byli hrubě nespokojeni s výkonem rozhodčích (opět nás píska O. Černý!), kteří např. nechtěli vidět „knockout“ Cupáka na Lištvána sedícího na lavičce!! Bohužel nás tato prohra odsunula až na 11. místo tabulky a situace začíná být vážná