Jetbull futsal liga – 3. kolo Bohemians 1905 - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 4:2 (2:1)

22.09.2010 16:39

Bohemians 1905 – 1. FC Nejzbach 4:2 (2:1)

Branky: 3. a 20. Kopecký, 29. a 40. Pleyer – 17. Vácha, 24. Lištván

Bohemian 1905: Bellada – Kopecký, Málek, Pleyer, Frohna Šnídl, Bellada, Junek, Stejskal, Dlouhý, Vodecký

Nejzbach: L.Gerčák – Lištván, Michalec, Novotný, Chadima, Jelínek, J. Gerčák, Vácha, Kaňkovský, Formánek.

Ve třetím kole jsme opět zajížděli do naší metropole a věděli jsme, že to bude hodně těžké. Domácí s nulovým bodovým kontem se na nás dokonale připravili. Gumová palubovka, problémy s časomírou a povinná pražská procenta od rozhodčích, s tím vším jsme tak nějak počítali. S čím jsme však rozhodně nepočítali, tak to byl herní projev našich borců. Nebyli jsme schopni dát si dvě přihrávky po sobě, chybělo nasazení a schopnost prosadit se v soubojích jeden na jednoho (kromě Váchy). Bohemka se nám však přizpůsobila a předváděla nemlich stejný antifutsal. Klokani ale měli ve svém středu Kopeckého, a to jim bohatě stačilo. Ve 3. minutě hravě obešel Chadimu a bylo to 1:0. O minutu později mohl Chadima vyrovnat, ale jeho střela skončila na tyči. Vyrovnání jsme se dočkali v 17. minutě po střele Váchy. 7 vteřin před poločasem fauloval Novotný a kdo jiný než Kopecký s pomocí Pajasovi teče posadil domácí do sedla.

Po obrátce se nám zásluhou Lištvána podařilo vyrovnat a chvíli to vypadalo, že bychom se mohli vzchopit. Rychle na zem nás však vrátil Pleyer, který dvěma góly stanovil na konečných 4:2. V utkání, které se svoji kvalitou rozhodně nedalo nazvat prvoligové, se tak stal jednooký mezi slepými králem.