Jetbull futsal liga – 18 .kolo 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto – Balticflora Teplice 1:6 (1:2)

20.02.2011 20:50

Nejzbach: Gerčák L., Šimon, Formánek, Novotný, Vágner, Lištván, Unger, Gerčák J., Kadeřábek, Beneš             Trenér: R. Páral                     Diváků: 400                        Rozhodčí: Krupa, Nagy

Branku Nejzbachu: Novotný

V utkání s mezinárodním slepencem z Teplic jsme chtěli prodloužit sérii úspěšných výsledků z předchozích kol. Do utkání jsme však šli oslabeni o dva hráče základní sestavy, R . Michalce a T. Váchu. Hosté naopak přijeli posílení o dva nové Brazilce. Úvod utkání nám vyšel perfektně, již ve druhé minutě Novotný tečoval výhoz Géry a ujali jsme se vedení. Bohužel to bylo poprvé a naposled. Hosté se rozjížděli pomalu, zvykali si na palubovku a k vyrovnání se dostali hodně šťastně, když nástřel z úhlu propadl no naší sítě za záda překvapeného Gerčáka. Hra byla hodně vyrovnaná, naše aktivní obrana soupeře do šancí a kombinací nepouštěla. Navíc jsme si vytvořili několik nadějných přečíslení, bohužel bez gólového efektu. Do poločasu se hosté do vedení dostali také hodně lacino. Rozehraný aut Novotný špatně odbránil a pro Ladeiru nebyl problém sólový nájezd proměnit.

Úvod druhé půle mohl výsledek utkání rozhodnout v náš prospěch. Začali jsme hodně aktivně, měli několik jasných šancí, ale s koncovkou jsme byli na štíru. Zápas prakticky rozhodla hrubka P. Novotného ve 31. minutě. Špatně dotažené naše přečíslení hosté vypíchli a z následného brejku utekli na dvougólový rozdíl. Hráči Teplic poté potrestali naše fauly z prodloužených penalt a v pohodě si již závěr utkání pohlídali. Našemu týmu nelze upřít snahu a bojovnost, bohužel v této okleštěné sestavě jsme na hosty neměli.                                                                                          Jiří Michalec