Jetbull futsal liga – 13. kolo CC Jistebník – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 5:4 (3:1)

11.12.2010 19:19

Jetbull futsal liga – 13. kolo

CC Jistebník – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto  5:4   (3:1)

Nejzbach: Gerčák L., Formánek, Bakeš, Michalec, Vágner, Lištván, Vácha, Brychta, Gerčák J  Trenér: Páral              Diváků: 250               Rozhodčí: Mráz, Kaštánek

Branky Nejzbachu: Formánek 2, Vácha, Brychta

S nadějí na dobrý výsledek jsme vyráželi na dlouhou cestu do Brušperka. Nutnost minimálně neprohrát vzala za své již v úvodní části hry. Mezi týmy byl obrovský rozdíl v rychlosti a nasazení. Domácí byli u všeho dříve a hlavně měli ve svém týmu hráče Seidlera, který všechny aktéry předčil herně o několik tříd. V první půli jsme nebyli schopni vyprodukovat jedinou kloudnou akci a tak prohra o dva góly byla ještě milosrdná.

Po obrátce se náš výkon hodně zvedl, začali jsme domácí přehrávat, vytvořili si řadu šancí, ale na kýžený bod jsme již nedosáhli. Pro mě je výkon hráčů v první části hry nepochopitelný, takto alibisticky a laxně se o záchranu hrát nedá. Po obrátce jsme dokázali, že kvalitu naše hra nepostrádá. Bohužel na obrat bylo již pozdě. Na závěr se ještě musím zmínit o výkonu rozhodčího Kaštánka. Jeho výkon byl  doslova „ kriminální“. Není to v této sezóně poprvé, kdy se našemu úsilí doslova vysmíval a nikdo mě již nepřesvědčí, že někteří rozhodčí v této soutěži jsou neuplatní. Nevidím totiž jiný důvod, proč by sudí přehlížel evidentní fauly, rozdával žluté jenom jednomu týmu a hrubě tak ovlivnil výsledek. Nám se to s tímto sudím stalo letos již potřetí.                                                                                      Jiří Michalec

Roman Páral, trenér Nejzbachu: „ Zaspali jsme první poločas, kdy nám soupeř utekl na rozdíl tří branek. Zbytek zápasu jsme dotahovali, bohužel jsme na remízu nedosáhli. Deset minut jsme hráli power – play, ale bohužel i přes veliké šance se nám to nepodařilo dotáhnout alespoň na remízový stav, přestože jsme v druhé půli byli opravdu lepší a brankových situací jsme měli více. Jedna branka nám chyběla a možná jsme mohli i vyhrát, druhý poločas vypadal tak, jak jsme měli hrát celý zápas. Nyní budeme muset dohánět body, které jsme ztratili.“