Jetbull futsal liga – 11. kolo 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – Benago Zruč n. S. 0:2 (0:0)

28.11.2010 20:42

Jetbull futsal liga – 11. kolo

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – Benago Zruč n. S.

0:2  (0:0)

Nejzbach: Gerčák L., Formánek, Kaňkovský, Michalec, Vágner, Unger, Bakeš, Lištván, Vácha, Jelínek   Trenér: Páral                Diváků:  430                       Rozhodčí: Smreček, Krupa

Utkání 11. kola se odehrávalo před televizními kamerami a skvělým domácích publikem. Hostě ze Zruče se představili s několika cizinci v sestavě a byli nejlepším soupeřem, který u nás na podzim hrál. Náš tým prožívá velmi těžké období, bojuje o záchranu v soutěži a nutno říci, že hosté byli tentokrát nad jeho síly. Některým hráčům loňské třetí místo spíše ublížilo, než by je posunulo dále. Zejména P. Novotný a M. Chadima nepochopili, že bez kvalitní přípravy a osobní statečnosti se hrát liga nedá, ale i u dalších hráčů je patrný sestup formy a proto  je náš tým tam, kde je.

Celkově bylo utkání vyrovnané, škoda koncovky Ungera a špatně sehraných tresných kopů v 1. půli. Zápas by zřejmě skončil bez branek, protože obrany převyšovali útok. Rozhodnutí padlo ve 32. minutě, kdy nástřel před bránu šťastně tečoval Brožek – 0:1. V závěru jsme hráli v poli s pěti hráči. Po chybě Formánka ve 40. minutě střelou do prázdné brány zvyšoval Angellot na konečných 0:2.                                                                                                                                                                                   Jiří Michalec

Roman Páral, trenér Nejzbachu V. Mýto: „Benago má kvalitní tým, má tam vlastně dva Brazilce a  dva   Kolumbijce a zkušeného Filingera, takže špičkový mančaft. Jsou někde úplně jinde než momentálně my. Hráli jsme dobře dozadu, rozhodl šťastný gól. Teď se ale musíme připravit na další zápas, který budeme hrát doma se Slávií, a ten musíme bezpodmínečně vyhrát, jinak už to bude kritické.“

Pavel Formánek, kapitán týmu: „Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany, zkusit vyhrát na jeden, dva góly. Všechno tomu nasvědčovalo, šance jsme měli, bohužel jsme ani ty nejvyloženější šance neproměnili a soupeř nás potrestal laciným, nešťastným gólem a pak už dobře bránil a my jsme se ke konci trápili.“