Jetbull futsal liga – 10. kolo Tango Brno – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 8:1 (3:0)

22.11.2010 21:19

Jetbull futsal liga – 10. kolo
Tango Brno – 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 8:1 (3:0)

Nejzbach: Gerčák L., formánek, Kaňkovský, Beneš, Lištván, Vácha, Jelínek, Michalec, J. Gerčák, Novotný, Unger, Morong Trenér: Páral Diváků: 220 Rozhodčí: Brejník, Pražák
Branka Nejzbachu: Lištván

Naše domácí obranná taktika vzala za své již v 1. minutě a o zisku alespoň jednoho bodu se nám mohlo jenom zdát. Domácí se potom zatáhli. v klidu bránili a do půlky ještě z brejku dvakrát skórovali. Po obrátce jsme se pokusili o zvrat, ale vlastní branky dokonale náš tým položili. Zbytek zápasu probíhal zcela v režimu domácích a dalšími brankami podtrhnuli náš trapný výkon. Klesli jsme až na samé dno tabulky. Zda toto umístění probudí naše „hvězdy“ ze spánku, kdy se jim asi ještě zdá o loňské sezóně, se uvidí v dalších zápasech. Situaci je kritická a jedině společnými silami a velkým úsilím se z ní můžeme dostat.                                             Jiří Michalec

"Jeli jsme na Tango s tím, že si zvedneme sebevědomí a přivezeme bod" řekl Roman Páral, trenér Nejzbachu. Hráčům ale nevyšel hned úvod zápasu a poprvé inkasovali už v první minutě. „ Potom jsme museli hru otevřít, protože jsme chtěli vyrovnat. Tango nás ale potrestalo dvěma brejkovými situacemi, takže poločas byl 3:0“ řekl Páral. Do druhého poločasu byl jasný cíl, vrátit se alespoň jednou brankou do hry. To se ale Nejzbachu nepodařilo a paradoxně si dal branku vlastní. „ Tomáš Vácha si dal vlastňáka a pak už se zápas jen dohrával“ řekl Páral a pokračovalo: „ Tango si pečlivě bránilo výsledek a bohužel branky jsme nestříleli a Tango nás trestalo po brejcích a výsledek skončil tak, jak skončil. Pro nás je to vysoká porážka, bohužel se nám dlouhodobě střelecky nedaří, nedokážeme se vyvarovat některých chyb. Chybu kterou uděláme, soupeř okamžitě potrestá. Pro nás je situace opravdu vážná. Nedaří se nám delší dobu, je trochu blok, že se nám z vyložených šancí nepodaří vstřelit branku, uděláme chybu, která je hned potrestána, je to opravdu špatné. Minulý týden jsem si všechno vyříkali, mysleli jsme, že tentokrát to dopadne lépe, ale bohužel se nám to nevydařilo. Tango bylo vážně dobré. Mužstvo chce, ale nedaří se. Musíme pracovat maximálně na defenzivě, je to o brankách, uvidíme jak se nám bude na domácích zápasech dařit, potřebujeme získat každý bod.“ zakončil Páral