Chance futsal liga - 20. kolo Nejzbach V.Mýto - Slavia Praha 8:3 (2:3)

11.03.2013 19:33

Branky: 12. Münzberger, 13. Mareš, 22. Jiráský, 25. Semerád, 28. Mareš, 34. Formánek, 34. Mareš, 34. Formánek - 6. Vojnar, 7. Vojnar, 9. Vejvoda.

V pátek 8.3.2013 Nejzbach přivítal v soutěži se zachraňující Slávia Praha.Hosté se už před utkáním netajili,že do Mýta přijeli pro body.Začátek utkání tomu nasvědčoval.Slávia se snažila nastřelovat míče před Gerčákovu branku a v 5.minutě po teči hostujícího Wojnara se dostala do vedení 0:1.V 7.minutě zvyšoval po přihrávce Matějky znovu Wojnar na 0:2.Nejzbach se tlačil do útoku,ale bez uspěšného zakončení.V čase 8:32 se Slávia dostala po laxním bránění hráčů Nejzbachu, už do tří gólového vedení.V této fázi utkání zavelel Pavel Formánek,jako správný kapitán do útoku a Nejzbach začal Slávii přehrávat.V 11.minutě po přihrávce Formánka snižoval Můnzberger na 1:3 a o minutu později Michal Mareš na 2:3.Nejzbach si vytvářel jednu šanci za druhou a už v poločase měl jít do vedení.Druhý poločas Nejzbach ještě přitopil pod kotel,začal aktivně napadat rozehru Slávíe a z toho pramenili ch
yby,které domácí trestali.V 21.minutě Jiráský 3:3,24.min.Semerád 4:3,27.min.Mareš 5:3,33.min Formánek 6:3.Navíc Michal Mareš neproměnil prodlouženou penaltu.Domácí nepolevili a v 34.minutě po přihrávce Míry Semeráda, zvyšoval svojí třetí brankou Michal Mareš na 7:3.Slávie zkusila power-play,ale bez úspěchu.Poslední branku vstřelil Pavel Formánek.Slávia Praha se snažila,ale Nejzbach zvítězil zaslouženě.