Chance futsal liga – 15.kolo Torf Pardubice - 1.FC Nejzbach 1:6 (3:0)

20.01.2013 22:41

Nejzbach: L. Gerčák, Till - Formánek, Jeníček, Michalec, Semerád, Münzberger, Mareš, J. Gerčák Jiráský, Forgáč, Krátký, Forgáč   Trenér: Páral    Diváků: 250  Rozhodčí : Milner, Řeháček, Ježek

Branky Nejzbachu :  Formánek 2, Mareš 2, Műnzberger, Michalec

V pátek 18.1.2013 jsme jeli na krajské derby do Pardubic.Domácímu Torfu se letos nedaří a před tímto utkáním byl na předposledním místě.Tato utkání,jelikož je to derby ,mají svá specifika,letos ještě umocněná umístěním Torfu.Domácí chtěli za každou cenu zvítězit a tomu podřídili taktiku,kterou jim tolerovali i páni rozhodčí.Nejzbach,ale aktivní hrou nepouštel domácí Torf do šancí.Nejzbach hrál trpělivě a začal proměnovat vytvořené šance.Poločas skončil 3:0 ve prospěch Nejzbachu,když 2krát skoroval Pavel Formánek a jednou Michal Mareš.Druhý poločas jsme nepřipustili žádné komplikace a postupně zvýšili Petrem Múnzbergrem,Michalem Marešem a Romanem Michalcem na 6:0.Za tohoto stavu domácí přitvrdili,i když hráli s načítanými 5 fauly,ale páni rozhodčí jim to tolerovali,a tak se zbytečně zápas vyostřil.Bohužel jsme na to doplatili,když Michal Mareš ostře zajel do domácího Sklenáře a k našemu údivu byl vyloučen.Přesilovku domácí nevyužili.ale v závěru utkání se jim podařilo vstřelit čestný gol.V tomto utkání jsme zaslouženě zvítězili.