Chance futsal liga – 13.kolo SAT-AN Kladno - 1.FC Nejzbach 1:5 (0:3)

20.01.2013 22:30

Nejzbach: L. Gerčák, Till - Formánek, Brychta, Michalec, Jiráský, Forgáč, Krátký, Semerád, Münzberger, Mareš, J. Gerčák

Trenér: Páral    Diváků: 220   Rozhodčí :  Hofman, Melničuk, Chládek

Branky Nejzbachu :  Semerád 2, Michalec, Mareš, Formánek

V pátek 6.1.2013 jsme zajížděli na horkou půdu SAT-AN Kladno. Domácí začali náporem, ale pozorně bránící hráči Nejzbachu, v čele s Liborem Gerčákem, nedovolili až na jednu šanci ,ohrozit naši branku. Od 10.min.jsme začali přebírat iniciativu a vytvářet si šance,které jsme přetavili v třígólové vedení.  Branky vstřelili ve13.min.Michalec, v 16.min.Semerád, v 17.min.Mareš, takže poločas skončil 3:0 ve prospěch Nejzbachu. Druhý poločas Satani zvýšili pohyb a důraz. Nejzbach,ale trpělivě čekal a využíval rychlé brejky,které proměnil v 30.min. Míra Semerád a v36.min. Pavel Formánek. Domácí ve 39.min vstřelili čestnou branku,a tak Nejzbach zaslouženě vyhrál 5:1.