Chance futsal liga – 11.kolo 1.FC Nejzbach – Indoss Plzeň 6:4 (4:2)

20.01.2013 22:29

Nejzbach:  L. Gerčák, Till – Formánek, Műnzberger, Vágner, Mareš,  Netolický, Jiráský, Semerád, Mich.Brychta, Michalec, Krátký, Forgáč, J.Gerčák

Trenér: Páral     Diváků: 360   Rozhodčí : Honěk, Sebök, Pivoňka

Branky Nejzbachu :  Mareš 2, Semerád, Formánek, Műnzberger, Vágner

V pátek 7.12.2012 jsme v 11.kole Chance futsal ligy přivítali Indoss Plzeň. Náš soupeř byl na sedmém místě s 12 body.Hned od začátku Nejzbach vyvíjel na hosty tlak,ale pozorná obrana Indossu pečlivě bránila a nedovolila dlouho vstřelit Nejzbachu branku.Až v páté minutě po pěkné kombinaci Vágnera s Formánkem,posledně jmenovaný vstřelil branku.Diváci v Nejzbach aréně čekali další góly v síti soupeře. Domácí však  zahazovali jednu šanci za druhou.V 8.min. se hostům podařilo z přímého kopu vyrovnat. Aby toho nebylo málo,tak v 10.min.Kadlec obrátil stav utkání v 1:2 v neprospěch Nejzbachu. Domácí dál tlačili na branku Indossu a až v 16.min.se domácímu Marešovi podařilo srovnat stav na 2:2.Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat .V 18.min.Mareš 3:2 a v 19.min Vágner 4:2.Ve druhé půli  i přes řadu šancí domácího týmu,zvyšoval až ve 29.min.Míra Semerád. Za tohoto stavu se zdálo utkání rozhodnuté,ale opak byl  pravdou.Ve 33 a 34minutě po neuvěřitelných chybách obránců,se hosté vrátili do utkání a začali zle dotírat na domácí branku.Ale jako tradičně podržel domácí hráče brankař Libor Gerčák a za svá záda už žádný míč nepustil.Naopak Petr Műnzberger zvýšil na 6:4 a rozhodl tak utkání, které sice domácí vyhráli, ale spokojeni určitě nebyli.