3. zápas Teplice - Nejzbach 3:11 (2:6)

08.04.2012 17:42

I třetí zápas čtvrtfinále Nejzbach vyhrál na půdě Balticflory 11:3 a postoupil do semifinále play off Chance futsal ligy.

Teplice začaly podle očekávání náporem,ale dát  gól nadokázaly.Naopak se v 6 minutě radovali  hráči  Nejzbachu,když Formánek otevřel skóre zápasu.O chvíli později mohl kapitán Vysokého Mýta zvýšit na rozdíl dvou branek,svůj brejk,ale do úspěšného konce nedotáhl.V 8 min. fauloval ve vlastním pokutovém území Konečný a Formánek penaltu proměnil.Mýto vedlo už 2:0.Balticflora dokázala snížit díky Tolstovovi,Vysokému Mýtu vrátil tříbrankové vedení Jeníček z rozehrané standartní situace.Hektický zápas pokračoval, ve 12min. snížil z otočky Salák na 2:3 z pohledu domácího celku.Když Semerád využil Gerčákův typický pas a překonal Kalinu počtvrté,šel do branky Teplic Račuk.Do poločasu Nejzbach  přidal ještě dvě branky a poločas vyhrál 6:2.

Teplice se od úvodních chvil druhé půle snažily s nepříznivým výsledkem  něco udělat,hrály proto power – play.Vysoké Mýto ale dobře bránilo a nepouštělo Teplice do šancí.Naopak v krátkém čase vstřelilo do teplické branky dva góly a tím Nejzbach zlomil poslední snahu teplických hráčů.Nejzbach naopak byl v „laufu“ a přidal ještě další tři branky.

Balticflora Teplice – Nejzbach Vysoké Mýto 3:11(2:6)

Branky: 10.Tolstov,12.Salák,36.Konečný

13.15.30. Semerád,6.a 9.Formánek,11.a 40. Jeníček,17.Múnzberger,25.Dostál,28.L.Gerčák,32.Michalec