11. kolo E-P Chrudim – 1. FC Nejzbach 10:1 (5:0)

13.11.2009 00:00

E-P Chrudim – 1. FC Nejzbach 10:1 (5:0)

Nejzbach: L. Gerčák, Horyna – Novotný, Michalec, Chadima, Unger, J. Vágner, Jelínek, Vácha, Lištván, Zachař, J. Gerčák                Trenér: Páral     Diváků: 440        Rozhodčí: Kresta, Kaštánek

Branku Nejzbachu: Michalec

Na derby se suvenýrem z Chrudimi se pečlivě připravovali. Chtěli jsme sehrát důstojnou partii s dobrým výsledkem. Podle konečného skóre je jasné, že se to nepodařilo. Totálně jsme selhali jak po psychické tak i herní stránce a výsledek je pro nás paradoxně ještě milosrdný. V první půli jsme ještě jakž takž drželi krok s druhou čtyřkou domácích, ale ta první  „brazilská“ si s námi dělala co chtěla. Chrudimští vlétli do utkání bleskově. 1. minuta Pica Pau 1:0. Stejný hráč vstřelil i druhý gól, když v 9. min. přelomoval Géru. O minutu později dorazil Macau odraženou střelu – 3:0. V 16. min. nastřelený míč Slukou dorazil do sítě Max – 4:0. Učet prvního poločasu završil Sluka střelou v 18. min. – 5:0.

Ve druhé půli vyměnil Géru V. Horyna a vytrpěl si místo něho poločas. V prvních deseti minutách se skóre neměnilo. Branky padaly od 33. min. kdy skóroval Vladyka – 6:0, 35. a 36. min. Popelka už 8:0. Ve 37. min. vstřelil náš čestný úspěch R. Michalec. Poslední slovo však měli opět domácí, ve 38. min. Rešetár 9:1 a ve 40. min. Macau – 10:1. V tomto utkání jsme prostě selhali po všech stránkách. Soutěž pokračuje dál a věřím, že naši mladíci ještě ukážou svoji kvalitu. Nemá cenu z jednoho nevydařeného zápasu dělat tragédii.