Hodnocení zápasu - play off čtvrtfinále 1. zápas Bohemians 1905 - Nejzbach Vysoké Mýto 7:5 (3:2)

08.04.2013 18:36

5.4.2013 jsme v prvním utkání play-off zajížděli na Bohemians Praha, kteří v základní části skončili na 4.místě,Domácí,kteří mají ve svém kádru několik reprezentantů,vstoupili do utkání lépe a po dvou gólech Dlouhého vedli.Nejzbach ale nesložil zbraně,nejprve Jeníček snížil a krátce na to Formánek srovnal stav na 2:2.V 17.min.reprezentant Sláma lehce obešel Múnzbergra s Vágnerem a přesnou střelou k tyči nedal Gerčákovi šanci zasáhnout.Poločas skončil 3:2 ve prospěch domácích.Nejzbach chtěl druhý poločas vyrovnat,ale bohužel po další chybě Sláma zvyšoval na 4:2.V 23.min.Jeníček svojí druhou brankou snížil,ale v téže minutě znovu Bohemka odskočila na rozdíl dvou branek,V 25.min.Múnzberger snížil a Nejzbach se přiblížil vyrovnaní.Šance se střídali na obou stranach a jen díky vynikajícím brankařům se skóre neměnilo.Až v 33.min.domácí Stejskal vystřelil a přes několik tečí skončil mí
č v Gerčákově brance.V téže minutě Semerád snižil.Rozhodující moment přišel v 35.min,kdy domácí Eisenrech proměnil desetimetrový pokutový kop.Nejzbach naopak tři pokutové kopy neproměnil a proto prohrál.Bohemias Praha vede v sérii 1:0 a další utkání se hraje ve Vysokém Mýtě.