Hodnocení zápasu - Play off 4. čtvrtfinále Nejzbach - Bohemians 8:1 (2:0) serie 2:2

24.04.2013 19:31

Čtvrté čtvrtfinále, které se hrálo ve středu 17.4.2013 v Nejzbach aréně, bylo pro domácí hodně důležité,protože v případě porážky by pro Nejzbach sezona skončila.Domácí potřebovali svého soupeře porazit a proto začali aktivně.Naopak hráči Bohemky bránili a snažili se využít každého protiútoku.Domácí hráli trpělivě se snahou hrát vzadu bez nevynucených chyb a dostat se do vedení.To se domácím povedlo po pěkné akci Semeráda a následném zakončení Jiráským do prázdné branky.Nejzbach vstřelená branka uklidnila a začali předvádět pěkný futsal.I přes několik šancí, se domácím podařilo vstřelit jen jednu branku.Nejzbach tak vedl v poločase 2:0.Druhý poločas se čekala větší aktivita hostujících hráčů z Bohemky.Domácí hráli dál aktivně a s chutí a 22.minutě vstřelili další dvě branky.Za tohoto stavu začala hrát Bohemka power-play.Domácí dobře bránili a po chybách hostujících hráčů ,přidal Formánek další dvě branky a zvyšoval na 6:0.Bohemka se nevzdávala a snažila se vstřelit branku,ale vše s jistotou pochytal Libor Gerčák.Domácí přidali jěště dva goly,hosté jeden.Nejzbach zvítězil 8:1 a srovnal stav série na 2:2.Výborný a kolektivní výkon podpořili skvělí diváci, za což jim patří veliké díky.