Chance futsal liga – 9.kolo SK Slávia Praha - 1.FC Nejzbach 3:8 (1:4)

20.01.2013 22:27

Nejzbach:  L. Gerčák, Till  -  Netolický, Mareš, Műnzberger, Vágner, Novotný, Semerád, Michalec, Jiráský,J.Gerčák, Krátký     Trenér: Páral    Diváků: 250   Rozhodčí : Trlida, Nagy, Čurda

Branky Nejzbachu :  Michalec 3, Mareš 2, Semerád, L.Gerčák, Vágner

V neděli  25.11..2012 jsme zajížděli do Prahy, kde jsme se utkali s domácí Slávií. Ta se v letošní sezóně nachází v dolních patrech tabulky. Její hráči chtěli v tomto utkání zvítězit což dávali před utkáním patřičně najevo. Domácí také začali náporem, ale bez větších šancí. Od 4.minuty převzal Nejzbach iniciativu a začal si vytvářet šance, které dokázal proměňovat. V 17.minutě první půle už Nejzbach vedl 4:0. Slávie začala hrát power-play a 12 sekund před koncem se jí podařilo snížit na 4:1.

Druhou půli domácí Slávie pokračovala s hrou bez brankáře, ale obrana Nejzbachu fungovala dobře a tak skóre narůstalo jen na straně Slávie. Ke konci zápasu se domácím přece jen podařilo zkorigovat stav na konečných 8:3.