Chance futsal liga – 7.kolo Tango Brno - 1.FC Nejzbach 7:1 (4:0)

19.01.2013 11:58

Nejzbach:  L. Gerčák - Jeníček, Netolický, Forgáč, Jiráský, Novotný, Semerád, Mich.Brychta, Michalec, Vágner       Trenér: Páral   Diváků: 460   Rozhodčí : Honěk, Pivoňka, Kincl

Branku Nejzbachu :  Jeníček

Ve středu 24.10.2012 náš tým zavítal na půdu plně profesionálního mužstva Tanga Brno, které se netají tít, že chce letos do finále. Nejzbachu tato vložená kola vůbec nevyhovují, protože nikdy není v kompletní sestavě.  V tomto zápase nám chybělo        5 hráčů a nakonec jsme kvůli zranění dohrávali se  7 hráči. Hráči Tanga si vytvořili od začátku zápasu velký tlak a chtěli utkání co nejdříve rozhodnout. Je jen velká škoda,    že hráči Nejzbachu nevstřelili 2-3 branky, protože šancí bylo dost. Hráči Tanga naopak do čeho kopli, to do naší branky spadlo a poločas tak skončil 4:0 v náš neprospěch.

Druhý poločas jsme zvýšili aktivitu a snažili se  zkorigovat výsledek. Platilo však nedáš-dostaneš a tak konečný výsledek je pro Nejzbach velice nelichotivý. Díky vstřeleným gólům ale Tango vyhrálo zaslouženě.