Chance futsal liga – 5.kolo Benago Zruč n.S. - 1.FC Nejzbach 3:1 (1:0)

19.01.2013 11:57

Nejzbach:  L. Gerčák, Till -  Formánek, Jeníček, Netolický, Forgáč, Vágner , Michalec, Műnzberger, J.Gerčák , Novotný, Semerád, Mich. Brychta, Krátký    Trenér: Páral                                       Diváků: 220      Rozhodčí : Sebök, Rybka, Tomeš  Branku Nejzbachu :  J.Gerčák

12.10.2012 náš tým zavítal na půdu Benaga Zruč nad Sázavou. Benago před sezónou obměnilo kádr, ale podle trenéra Simitčiho je jeho tým kvalitnější a má medailové ambice. Benago v tomto ročníku ještě neprohrálo a chtělo i v tomto utkání vyhrát. My jsme do zápasu nevstoupili dobře. Naši hráči nehráli s plným nasazením a potřebnou bojovností i důrazem, což hráči Benaga vycítili a začali nás těmito zbraněmi přehrávat. Jen díky výborným zákrokům brankáře Libora Gerčáka jsme o poločase prohrávali jen o jednu branku. Druhý poločas jsme začali aktivněji, ale bohužel hráči nebyli schopni vsítit branku ani z těch nejvyloženějších šancí. Ke konci zápasu Nejzbach začal hrát power-play, ale bohužel špatně a výsledkem byly dvě branky v naší síti. V poslední minutě jsme jen korigovali na 3:1. Domácí zvítězili zcela zaslouženě.