Chance futsal liga – 3.kolo Bohemians 1905 - 1.FC Nejzbach 6:0 (3:0)

19.01.2013 11:52

Nejzbach:  L. Gerčák, Till -  Jeníček, Netolický, Forgáč, Vágner , Michalec, Műnzberger, Mich.Brychta

Novotný, Jiráský, Semerád    Trenér: Páral    Diváků: 160       Rozhodčí : O.Černý, Řeháček, Milner

V předehrávce 3.kola jsme v úterý 25.9.2012 zajížděli na horkou půdu Bohemians Praha. Domácí,kteří se netají,že v letošní sezoně berou jen finále, vlétli do utkání jako uragán.My jsme se snažili aktivní obranou domácí Bohemku zaskočit,ale naivními chybami jsme brzo prohrávali 2:0.Za tohoto stavu hráči Nejzbachu předvedli několik pěkných akcí,které bohužel neskončily v brance domácích.Když se blížil konec prvního poločasu, udělali jsme zbytečný faul před šestkou,který domácí potrestali třetí brankou v naší síti. Druhý poločas i přes naší větší aktivitu si domácí Bohemka výsledek hlídala.Nám se nepodařilo,ani z vyložených šancí skórovat a naopak domácí,každou naši chybu potrestali brankou.Naši hráči,pokud si neuvědomí,že každý zápas se musí hrát na 100% a svůj výkon a umění podřídit kolektivu,tak se body budou získávat těžko.