Chance futsal liga – 2.kolo 1.FC Nejzbach – SAT-AN Kladno 4:2 (1:0)

19.01.2013 11:50

Nejzbach:  L. Gerčák, Till -  Jeníček, Forgáč, Netolický, Krátký, J.Gerčák, Vágner, Michalec, Műnzberger, Novotný, Jiráský, Semerád, Mich. Brychta     Trenér: Páral

Diváků: 352    Rozhodčí : Trlida, M.Černý,Kudrna    Branky Nejzbachu :  Semerád 2, Michalec 2

V pátek 21.9.2012 se naši hráči a fanoušci dočkali prvního, letošního domácího utkání sezony 2012-2013.Našim soupeřem byl Sat-an Kladno,který je pro naše hráče velmi nepříjemným protivníkem a vzájemná utkání jsou velmi vyrovnaná.Úvodní minuty se odehrávaly s obou stran velmi opatrně a bylo to takové oťukávání soupeře.Po úvodních 5 minutách, naši hráči převzali iniciativu a začali jsme si vytvářet brankové příležitosti,které hlavně zásluhou brankáře hostů, neskončily v síti.Až v 19.min.protrhl střeleckou smůlu Míra Semerád a domácí hrači odcházeli do kabin s jednogólovým náskokem.Po obrádce se hra ještě zrychlila a zkvalitnila.Naši hráči se snažili přidat druhou branku a hosté o vyrovnání.Po řadě šancí na obou stranách se hostům podařilo z trestného kopu vyrovnat na 1:1.Branku vstřelil Výborný.Po obdržené brance se hráčům Nejzbachu během minuty podařilo znovu dostat do vedení 2 :1,když pěknou akci zakončil Roman Michalec.V této fázi zápasu hráči Sat-anu Kladno přidali a snažili se vyrovnat,ale šance byly na obou stranách a jen zásluhou obou brankařů, skore zůstávalo stejné.V 35.min.se hráčům Kladna podařilo po odraženém míči vyrovnat, střelcem byl opět Výborný.Nejzbach,ale tato branka nepoložila a o minutu později po klasickém výhozu Libora Gerčáka a hlavičce Romana MIchalce se dostal znovu do vedení 3:2.V závěru se našim borcům podařilo konečně odskočit na rozdíl 2 branek, střelcem byl Míra Semerád.I přes závěrečnou power-play Kladna jsme perně vybojované vítězství udrželi.