Chance futsal liga – 17.kolo Démoni Česká Lípa – 1.FC Nejzbach 4:6 (1:3)

15.02.2013 15:08

Nejzbach:   L. Gerčák, Till – Formánek, Mareš, Jeníček, Michalec, Jiráský, Vágner, J.Gerčák, Semerád  Műnzberger, Netolický      Trenér: Páral     Diváků: 150   Rozhodčí : Kresta, Nagy, Milner

Branky Nejzbachu :  Semerád 2, Vágner, Netolický, Mareš, Michalec

9.2.2013 jsme zajížděli na půdu nováčka soutěže Démonů z České Lípy.Domácí začali náporem a naši hráči byli po dlouhé cestě autobusem v útlumu.Nemohli jsme se dostat do tempa,a tak nás domácí hráči bojovností a důrazem přehrávali. V 10.min.se nadvakrát prosadil domácí Bejda a Démoni se dostali do vedení 1:0. Naše hráče branka probudila a začali jsme si vytvářet šance.Do konce poločasu jsme domácím Démonům vstřelili 3 branky. Druhý poločas se nám nepodařilo domácí brankově dorazit,naopak po naší chybě domácí snížili.Démonům se po sporné penaltě podařilo ve 29.min.vyrovnat, ale hráči Nejzbachu nepřipustili drama a svojí zkušeností postupně vstřelili domácím  3 branky a zaslouženě zvítězili.   Roman Páral