Chance futsal liga – 14.kolo 1.FC Nejzbach – Bohemians 6:5 (3:2)

20.01.2013 22:31

Nejzbach:  L. Gerčák, Till – Formánek, Műnzberger, Vágner, Jeníček,  Mareš,  Netolický, Michalec, , Semerád,  J.Gerčák, Jiráský, Krátký, Forgáč

Trenér: Páral     Diváků:  525  Rozhodčí : Čurda, Honěk, Molík

Branky Nejzbachu :  Műnzberger 2, Michalec, Jeníček, Semerád, L.Gerčák

V pátek 11.1.2013 jsme ve 14.kole Chance futsal ligy přivítali Bohemians Praha.Hosté před tímto duelem měli na domácí Nejzbach 3 body náskok,takže karty před zápasem byly rozdány.Domácí se chtěli bodově na Bohemku dotáhnout,naopak hosté odskočit o 6 bodů.Hned od začátku se hrál svižný futsal se šancemi na obou stranách.Až v 9.min .se podařilo domacímu Michalcovi překonat hostujícího brankaře.Hostům se podařilo ve 12.min .vyrovnat,když branku vstřelil Dlouhý.I nadále pokračoval pěkný futsal.Obě mužstva se chtěli dostat do vedení,což se povedlo domácímu Nejzbachu ve 14.min.J e níčkem.V téže min. vstřelil branku i Múnzberger a Nejzbach vedl 3:1.Domácím se už nepodařilo zvýšit vedení ,naopak hosté v19.min snížili na 3:2.Tak skončil poločas.Druhá půle začala naporem Bohemians.Její hráči zlepšili pohyb a dobře kombinovali.V 22min.se Bohemce podařilo vyrovnat.Branku vsítil Holý.Domácí také zvýšili akti
vitu a znovu chtěli jít do vedení,ale bohužel neproměnili několik šancí.Toho využili hosté a ve 30min.se dostali do vedení.V 31. mi n.po sporné akci,kdy dle domácích hráčů byl míč v autu,zvyšoval Tichý na 3:5 v neprospěch Nejzbachu.Ale to nejlepší na zaplněnou Nejzbach arénu ještě čekalo.Domácí tento stav nepoložil a v 36min.svoji druhou brankou Múnzberger snížil na 4:5.Tři minuty před koncem Nejzbach začal hrát power-play a dostal diváky do varu.Dvě šance ještě Nejzbach neproměnil.ale v 38min.Míra Semerád vyrovnal na 5:5.Domácí šli za vítězstvím a pokračovali dál v power-play.To se jim povedlo,když v 39.min.vs třelil Libor Gerčák vítězný gol.Bohemka začala hrát power-play,ale domácí Nejzbach spolu s vynikajícími divaky už změnu skore nedovolil.