Chance futsal liga – 1.kolo Helas Brno - 1.FC Nejzbach 3:5 (1:2)

Nejzbach:  L. Gerčák, Till- Formánek "C", Semerád, Brychta, Münzberger - Jeníček, Vágner,

Netolický, Michalec - J. Gerčák, Jiráský, Forgáč    Trenér: Páral

Diváků: 280       Rozhodčí : Linhart, Kincl, Rek

Branky Nejzbachu :  Semerád, Netolický, Műnzberger,L.Gerčák, Formánek

V pátek 14.9.2012 pro náš tým začala letošní sezona.Za soupeřem jsme cestovali do Brna kde nás čekal staronový nováček Helas. Domácí,kteří se před zápasem netajili roční neporazitelností začali utkaní velkým náporem a touhou získat první ligové body.Naše mužstvo však v obranné fázi pracovalo dobře a snažili jsme se vyrážet do rychlých protiútoků,které domácí zastavovali jen pomocí faulů.Po zahrání jedné standardní situace vstřelil Míra Semerád úvodní branku.Na 2:0 zvyšoval Roman Netolický. Když se blížil konec první půle, jsme si po nevinné akci Helasu vstřelili vlastní branku.

Druhý poločas jsme začali aktivně a brzo jsme domácímu Helasu utekli na rozdíl 3 branek a vedli 4:1.

V této fázi měl Nejzbach utkání pod kontrolou,ale při našem útoku přišla chyba,kterou jsme zachraňovali opět naší druhou vlastní brankou.Za tohoto stavu šli domácí do rizika a začali hrát       power-play. Helasu se podařilo snížit na rozdíl jediné branky,ale poslední slovo měl Nejzbach,který vstřelil  5 branku a utkání skončilo vítězstvím Nejzbachu. Utkání neslo prvky začátku sezony a doufám že naše výkonnost se zvedne,protože na našeho dalšího soupeře SAT-AN Kladno by podobný výkon nestačil.