21. kolo Kladno - Vysoké Mýto 1:4 (0:0)

23.03.2012 07:37 Kladno - Nejzbach

Po výprasku od Šumperka jsme na poslední venkovní zápas v základní části cestovali do Kladna. Pro nás to bylo velmi důležité utkání, protože každá bodová ztráta by nám ohrozila nakonec i šesté místo v tabulce. Toto vše si obě mužstva uvědomovala a také tomu přizpůsobila taktiku v první půli. Hrálo se hodně ze zajištěné obrany a pro diváky to byl dost nudný pohled. My jsme se do náznaků šancí dostávali pouze při výhozech Géry, kdy jsme vyvinuli tlak na soupeře, bohužel bez patřičného důrazu. Kombinace nám hodně vázla a toto platí i o hře domácích, kteří se snažili míče nastřelovat a pomocí teče je dostat do sítě.

Po obrátce přišel pro hráče Kladna šok. V rozmezí mezi 21. a 24. minutou jsme vstřelili tři branky a zápas prakticky rozhodli. Všechny byly podobné jako vejce vejci. Výhoz Géry , zmatek v pokutovém území domácích a konečně trochu důrazu z naší strany. O tři branky se podělili P.Műnzberger, M.Jiráský a R.Michalec. V dalších minutách se domácí postupně probírali ze šoku, snažili se útočit, ale naše obrana byla tentokrát dobře organizovaná a v pohodě vše ubránila. Náš poslední gól vstřelil hlavou M.Semerád ve 33.minutě. Jediný gól domácích padl ve 40.minutě a konečné skóre bylo tedy 1:4 pro náš tým. Výsledek nás určitě potěšil, ale v tabulce vlastně nic neřešil, pouze jsme uhájili šesté místo …