20. kolo Vysoké Mýto - Šumperk 2:6 (2:3)

23.03.2012 07:36

Nejzbach - Šumperk

20.kolo 1.futsalové ligy přineslo našemu týmu největší propadák v letošní sezóně. Na palubovce DM jsme přivítali celek Šumperka, který bojuje o záchranu. Čekal nás nepříjemný soupeř, který nám vyloženě nesedí, ale i přes toto vše bylo naší povinností zvítězit. Úvodní minuty probíhali dle papírových předpokladů. V 8.minutě jsme vedli již 2:0 po střelách J.Zdražila a M.Jiráského.Ve 12.minutě bylo již však skóre srovnané na 2:2. Naši borci vůbec nedodržovali stanovenou taktiku. Neustále bezhlavě útočili, zapomínali na obranu a toho hosté Málkem a Navrátilem využili. Poslední branku 1.půle vstřelil Sokol, který z trestného kopu propálil vše. Do šaten se tedy šlo za stavu 2:3.

Po přestávce jsme hosty zatlačili před vlastní branku a chtěli co nejdříve vyrovnat. Bohužel přišla další hrubá chyba a Šumperk Navrátilem zvýšil na 2:4. Další minuty se odehrávaly za drtivé převahy našeho týmu. Vypracovali jsme si množství šancí, ale nebyli jsme schopni proměnit ani ty nejvyloženější. Čas rychle ubíhal a marnost a náš trapný výkon hosté podtrhli ve 39.minutě, kdy se ještě dvakrát trefili do prázdné branky. Prohráli jsme děsivě 2:6, ztratili možnost bojovat o čtvrté místo a navíc ještě naštvali věrné fanoušky. Závěrem jen doufám, že toto byl první a poslední propadák a že další zápasy budou už jen lepší.