2. čtvrtfinalový zápas play-off 1.FC Nejzbach – Bohemians 1905 6:5 po prodl. (1:0, 4:4)

25.04.2013 18:13

Nejzbach: Gerčák L. – Münzberger, Formánek, Vágner, Semerád, Netolický, Gerčák J., Michalec, Jeníček, Forgáč, Brychta, Jiráský, Till   Trenér: Páral    Rozhodčí : Kincl. Linhart, Běloveský      Branky Nejzbachu : Semerád 2, Formánek 2, Műnzberger 2    Diváků: 550

Od začátku byla znát důležitost utkání, neboť Nejzbach potřeboval svého soupeře porazit. H r a byla velmi opatrná se snahou především nechybovat. Nakonec padl jediný gól, o který se postaral Formánek.Druhá půle byla mnohem výživnější. Domácí svůj náskok navýšili na 3:0 a zdálo se, že bude hotovo. Omyl! Mezi 29. a 32. minutou nastříleli hosté za Gerčákova záda čtyři branky, k čemuž jim pomohly precizně provedené standardní situace. Nejzbach musel chtě nechtě zabrat. Vyrovnání přinesla střela Formánka – 4:4. Svěřenci trenéra Párala promarnili v závěru i přesilovku po vyloučení Zapletala. Drama pokračovalo i v prodloužení. Münzberger poslal svůj tým do vedení, ale zakrátko srovnal Pleyer. Slovo si tak vzal znovu Münzberger a gólovou hlavičkou rozradostněl zaplněné hlediště.

Roman Páral, trenér V. Mýta: "Jsem rád, že jsme vyhráli, bylo to velmi těžké utkání, které rozhodlo až prodloužení. Moc si toho cením. Hráči si hrábli na samé d n o sil a je po t řeba jim za to poděkovat. Budeme bojovat dál. Mrzí mě, že se nám zranili dva hráči, kteří nebudou k dispozici k dalším utkáním v sérii."