11. kolo BALTICFLORA Teplice - NEJZBACH V. Mýto 3:2 (1:0)

08.12.2011 17:57

V těžkém zápase s profíky z Teplic jsme chtěli minimálně remizovat, abychom si udrželi tohoto soupeře na dostřel v boji o čtvrté místo v tabulce. Podle výsledku je jasné, že jsme toto nedokázali a na umístění ve špici ztrácíme pět bodů. Náš výkon byl ale velmi dobrý a hlavně v závěrečných minutách vyrovnání viselo doslova na vlásku.Úvod utkání se nám na rozdíl od těch předešlých vůbec nepovedl a již ve 14 !! vteřině domácí vedli. Brazilský kanonýr Gui se nemýlil - 1:0. Po počátečních minutách, které byli v režii Teplic jsme hru postupně srovnali a v 6.minutě razítkujeme tyč. Další průběh hry byl hodně vyrovnaný. Na obou stranách přicházelo málo šancí. Pár střel skončilo buď mimo branky, nebo je zlikvidovali oba brankáři.

Úvod druhé půle jsme zahájili náporem, bohužel ve 23.minutě přichází chyba. Rychlý brejk s jistotou proměnil Sokovnin - 2:0. V dalších minutách opět domácí tlačíme, kalina v brance Teplic je ovšem neprůstřelný. Několik šancí nám zlikvidoval a ve 34.minutě přichází další naše chyba. Domácí akce 3 na 1 znamená zvýšení na 3:0. Nahrávku Saláka proměňuje Tolstoj. Závěrečné minuty dohráváme na půlce domácích s Gérou v poli a konečně se trefujeme. Ve 37.minutě P.Formánek pod břevno - 3:1, ve 38.minutě M.Brychta - 3:2. V posledních minutách máme drtivý tlak, vyrovnat jsme již bohužel nestihli. Již tři zápasy po sobě jsme nevyhráli a propadli se do středu tabulky, který je velmi vyrovnaný. V zápase se Slávií proto musíme bodovat naplno, jinak bude čtvrté místo v nedohlednu.