10.kolo NEJZBACH V. Mýto - SAT-AN Kladno 2:2 (2:2)

06.12.2011 19:25

Po dvou předchozích remízách potřeboval náš tým bodovat naplno. V cestě za vítězstvím nám stál druhý z nováčků, tým z Kladna. Ten se v hale ve Skutči představil ve velmi dobrém světle. Hostující hráči hýřili pohybem a zejména ve druhé půli předvedli výbornou obranu. Úvod zápasu nám vyšel skvěle. Hned v 1.minutě se po levé straně uvolnil J.Vágner a jeho nástřel zužitkoval P.Formánek – 1:0. Tento stav nám dodal sebevědomí a první minuty jsme v pohodě ovládali. Škoda, že jsme vedení nepotvrdili, zejména šance M.semeráda byla tisíciprocentní …Hosté se postupně osmělovali a v 10.minutě vyrovnali. Műller se protáhl kolem Z.Dostála a z jeho přihrávky vyrovnal Chaloupka – 1:1. Vedení na naši stranu strhnul kapitán P.Formánek, na jeho střelu z dálky hostující gólman nestačil – 13.minuta  - 2:1. O minutu později jsme udělali v obranné fázi chybu a hosté Veselým opět srovnali – 2:2. Ve zbytku první půle jsme měli územní převahu, několikrát jsme hosty přečíslili, ale koncovka byla žalostná. Druhá půle byla zcela v naší režii. Hosty jsme zatlačili a snažili se rozhodnout. Šance byli, nevyužili jsme dokonce  ani přesilovku. Již několik zápasů se potýkáme s neproměňováním šancí a ty nás stojí další body. V závěru utkání jsme mohli dokonce prohrát, ale ani hosté své brejkové situace nevyužili. Pro nás je to první domácí ztráta, ale nutno říci, že hráči z Kladna byli kvalitním soupeřem…