Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné,reklamní(odkazy na komerční stranky, zastrašující, nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony) Porušení se trestá banem ip...

Diskuze

Datum: 14.07.2015

Vložil: fanoušek nejzbachu

Titulek: Re: .

jo odešel do do rádio krokodýl Brno nový název Agromeli Brno které bude trénovat Marek Kopecký

Datum: 07.04.2015

Vložil: Paja

Titulek: fans

Chtělo by to vyjezd do Práglu :)

Datum: 01.04.2015

Vložil: Fanoušek

Titulek: lidi?

Chysta se na Spartu hodně lidi ?nevite někdo z ohlasu atd.. ?

Datum: 02.04.2015

Titulek: Re: lidi?

Bude plno ,-)

Datum: 26.02.2015

Vložil: Nick

Titulek: Web

Dobrý den, pane Vladímíre.Ž, zdravím také celé vedení Nejzbachu. Zrovna jsem náhodně projížděl anketu o nejlepší web Chance futsal ligy. Je smutné, že Nejzbach mužstvo s takovou tradicí v tomto směru pokulhává. Ono ne jen v tomto směru, ono totiž celé marketingové vystupování klubu je na bodu 0. Na webu se nic neděje, když vidím ostatní weby, které jsou neustále zásobovány video sestřihama, rozhovory s hráči, rozhovory s trenéry, podrobnější popisy, novinkami z ligy, mají svoje eshopy a tak dále. Nebyla by možnost, aby vedení uvolnilo nějakou ať třeba i minimální část peněz na propagaci Nejzbachu, nemyslím teď jen webu ale celkově. Děkuji za odpověď Fans Nejzbach

Datum: 20.02.2015

Vložil: Citizens

Titulek: pozvánka na extraligový hokej

Pěkný den. V pátek 27.2.2015 od 18:00 se na Litomyšlském zimní stadionu odehraje mistrovské utkání extraligy staršího dorostu HC ČSOB PARDUBICE - HC KOMETA BRNO. Ve Vysokém Mýtě a v okolí je řada fanoušků pardubického hokeje, proto přijeďte shlédnou zápas dvou našich předních mládežnických celků. Více na stránkách www.hclitomysl.CZ a nebo na facebooku HC Jiskra Litomyšl.

Datum: 15.01.2015

Vložil: Žamberák

Titulek: porazíme Balticfloru?

zítra bude velký mač,vyšlápnem si na první tým tabulky?Uvidíme,hlavně ať se hraje kvalitní futsal

Datum: 24.11.2014

Vložil: Citizen

Titulek: !

Je to tady na stránkách fakt bída. V pátek hrajete s Třincem mistrák a v pondělí se člověk nedozví výsledek..... A to hrajete první ligu, vůbec si toho nevážíte. Jak chcete přitáhnout ke klubu fanoušky ?

Datum: 25.11.2014

Vložil: Vladimír Ž.

Titulek: Re: !

Dobrý den, ve čtvrtek se mi porouchal notebook, všechny data ohledně stránek jsem měl tam. Bohužél to nešlo dříve aktualizovat.

Datum: 16.11.2014

Titulek: co je

Mě jen udivuje jak sou fandove nejzbach Shnilí . Chrudim takovej kousek a fandili jsme ve třech

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek